بخش خدمات

فروشگاه های خاورمیانه
  • فروشگاه های خاورمیانه

فروشگاه های خاورمیانه

در زیر به معرفی برخی از سایت های خرید آنلاین منطقه خاورمیانه می پردازیم:

سوق  (www.Souq.com)

سوق بزرگترین فروشگاه اینترنتی در خاور میانه است. این سایت در کشور امارات تأسیس شده و دامنه فعالیت آن کشور های عربی حاشیه خلیج فارس میباشد. از مزیت های این سایت تخفیف های فوق العاده و حراجی های روزانه آن میباشد.

سوکار (www.Sukar.com)

سوکار (شکر) بزرگترین حراجی لباس، ساعت، کفش و اکسسوریز در امارات می باشد. قیمت ها در سوکار معمولا پایین تر از بازار هست و برندهای معتبری شامل تخفیف ها میشود. با عضویت و دریافت ایمیل روزانه میتوانید کالای مورد نظر خود را پیدا کرده وسفارش دهید. این سایت زیر مجموعه ای از سوق میباشد.

جادوپادو (www.jadopado.com)

جادو پادو بزرگترین مرکز اینترنتی فروش محصولات الکترونیکی در خاور میانه است و دامنه فعالیت آن کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس می باشد. از مزیت های این سایت محصولات گسترده در حوزه تبلت و گوشی و تخفیف های بسیار خوب آن در کنار گارانتی آن می باشد.

اسپورتر (www.Sporter.com)

اسپورتر از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های مکمل های ورزشی مجاز در کشور امارات می باشد که ارائه کننده محصولات اریجینال و با کیفیت می باشد و نمایندگی اکثر برندهای معتبر دنیا را در امارات دارد. اگر اهل ورزش هستید با استفاده از محصولات این فروشگاه با خیال راحت ورزش میکنید.

الشاپ (www.Alshop.com)

الشاپ سایتی است عربی که مطابق آمازون طراحی و اجرا گردیده. شما میتوانید دسته ی متنوعی از محصولات را در الشاپ با قیمت های مناسب پیدا کنید و اقدام به خرید نمایید.