بخش خدمات

فروشگاه های ترکیه
  • فروشگاه های ترکیه

فروشگاه های ترکیه

www.alisverisrehberi.com/site
این سایت یک راهنمای جامع برای معرفی سایت های فروشگاهی ترکیه می باشد.


ترندیول (www.trendyol.com)

سایت ترندیول از معتبرترین حراجی های پوشاک ولوازم جانبی با کیفیت در خاورمیانه می باشد. کشور ترکیه به عنوان تولیدکننده عمده لباس در این منطقه شناخته میشود و سایت ترندیول با حراجی های فوق العاده خود توانسته جایگاه نخست سایت های حراجی کشور ترکیه را کسب کند.

مارکافونی (www.markafoni.com)  

سایت مارکافونی همانند سایت حراجی کشور ترکیه از معتبرترین حراجی های پوشاک ولوازم جانبی با کیفیت در خاورمیانه می باشد. بیشتر تمرکز سایت مارکافونی روی لوازمی نظیر ادکلن، ساعت، کیف وکفش، لباس و روتختی و لوازم منزل می باشد.

دفاکتو (www.defacto.com.tr)

سایت دفاکتو ترکیه از برند های تولید این کشور است که به کیفیت بالا و قیمت مناسب شهرت دارد. اغلب مسافران این کشور از فروشگاه های این برند بازدید و خرید میکنند. برند دفاکتو همچنین فروشگاه آنلاین بروزی دارد که جزو ۵ سایت فروشگاهی برتر کشور ترکیه می باشد.

مورهیپو (www.morhipo.com)

سایت مورهیپو ترکیه یکی از چند سایت حراجی بزرگ در ترکیه محسوب می شود که کار فروش برند ها و لوازم ضروری و پوشاک را به صورت آنلاین پوشش میدهد. سایت مورهیپو برخلاف سایر سایت های ترکیه بیشتر تمرکز خود را بر روی برند های خارجی قرار داده و بهرتین برند ها را بهترین قیمت عرضه میکند.

کورای اسپور (www.korayspor.com)

سایت کورای اسپور ترکیه مرکز فروش مارک های اسپورت و برند های معتبر جهانی مثل آدیداس، نایکی، ریباک، پوما با قیمت هایی استثنایی می باشد .

تخفیف های همیشگی و تخفیف های روزانه و ماهانه این سایت قیمت های بی نظیر مارک های اورجینال سبب رشد چشمگیر این سایت در کشور ترکیه شده است.

مودانیزا (www.modanisa.com)

این سایت یکی از سایت‌هایی ‌است که دفتر مرکزی آن در کشور ترکیه واقع شده و لباس‌هایی اسلامی به فروش می‌رساند.

اولین و تنها سایت فروش آنلاین ترکیه‌ای است که محصولات خود را به بیش از ۷۵ کشور دنیا ارسال می‌کند و ماهانه بیش از ۶ میلیون بازدیدکننده دارد.

هزاران بانو می‌توانند محصولات متنوع برندهای خاص و ویژه‌ای را در این سایت در اختیار داشته باشند که طراحی‌های آن‌ها متفاوت و پوشیده است و توسط طراحان مد به‌نام و معروف ترکیه‌ای انجام می‌شود. همه بانوان از نقاط مختلف جهان می‌توانند از این سایت لباس‌های متفاوتی مانند سبک‌های غیررسمی، لباس شب، شال، روسری، لباس‌های ورزشی، لباس‌های شنا و اکسسوری‌های گوناگون را که براساس آخرین گرایش‌ها و سبک‌های طراحی فشن در دنیا انجام شده، به صورت آنلاین خریداری کنند.

از دیگر فروشگاه های آنلاین مطرح ترکیه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ال سی وایکیکی (www.LCWaikiki.com)

کوتون (www.koton.com)

ساتین (www.sateen.com)

زیزیگو (www.zizigo.com)

اوکسو (www.oxxo.com)
سایت حراجی (www.1v1y.com)