بخش خدمات

اخذ کارت بازرگانی
  • اخذ کارت بازرگانی

اخذ کارت بازرگانی

مراحل ثبت درخواست به صورت زیر است:

۱٫ ابتدا اطلاعات خود را در سایت www.cscs.ir ثبت نمایید.

۲٫ سپس فرم هایی که به صورت الکترونیکی در اختیار شما قرار داده می شود را چاپ نموده و با مراجعه به سازمان های مربوطه، گواهی های مورد نیاز را اخذ کنید.

۳٫ در ادامه، اطلاعات پرونده خود را تکمیل نموده و پس از اسکن تصویر مدارک، فایل های مربوطه را در سایت فوق بارگذاری نمایید.

۴٫ با ثبت درخواست و تایید نهایی، پرونده شما به صورت الکترونیکی برای اتاق مربوطه ارسال می گردد.

۵٫ بررسی پرونده شما به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.

الف) درصورت ناقص بودن پرونده، از طریق پیامک و پست الکترونیکی به شما اطلاع داده می شود تا با مراجعه مجدد به همین پیشخوان، اطلاعات و مدارک را تکمیل نمایید.

ب) درصورت کامل بودن پرونده، از طریق پیامک و پست الکترونیکی به شما اطلاع داده می شود تا با در دست داشتن اصل مدارک، جهت تکمیل ثبت نام به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یا اتاق تعاون مربوطه مراجعه نمایید.

۶٫ تا زمانی که کارت را تحویل نگرفته اید؛ می توانید با مراجعه مجدد به سایت فوق از آخرین وضعیت درخواست خود در اتاق بازرگانی/ اتاق تعاون/ سازمان صنعت معدن و تجارت مربوطه مطلع شوید.

 

مدارک مورد نیاز جهت درخواست صدور کارت بازرگانی حقوقی

مدارک مورد نیاز جهت درخواست صدور کارت بازرگانی حقیقی

 

با توجه به اینکه طی کردن مراحل اخذ کارت بازرگانی زمان بر می باشد و عدم آگاهی به آن میتواند خساراتی به بازرگانان وارد نماید، لذا ما به شما پیشنهاد می کنیم با آزمون و خطا به استقبال تجارت خود گام نگذارید و کار را به کاردان بسپارید.شما می توانید با دپارتمان حقوقی- تجاری گروه بازرگانی فرتاک تجارت تماس بگیرید، همکاران ما مشتاق به راهنمایی شما می باشند.