ثبت برند در قم

مقالات سایت
  • ثبت برند در قم

ثبت برند در قم

مراحل ثبت برند در قم

مانند سایر امور ثبتی اولین گام برای ثبت برند در قم ورود اطلاعات به سامانه اداره مالکیت صنعتی است . البته پیش از این کار باید مطمئن شوید که برند یا نام تجاری شما قابلیت ثبت دارد یا ندارد که کارشناسان فرتاک تجارت می توانند در این زمینه یاریگر شما باشند. پس از امکان سنجی ثبت برند نسبت به ثبت نام سامانه ای اقدام نمایید و مدارک لازم را بارگزاری کنید و منتظر تایدیه کارشناس باشید پس از طی ۳۵-۴۰ روز کاری تصدیق اولیه برند شما صادر می گردد. گاها”ممکن است مدارک شما نقص یا کمبودی داشته باشد در این صورت با ابلاغیه رفع نقص مواجه خواهید شد که باید بلافاصله برای حل مشکل اقدام شود. توجه داشته باشید که در صورتی که کار خود را ( ثبت برند در قم را ) به موسسات ثبتی همچون شرکت فرتاک تجارت بسپارید ، قطعا با این دست مشکلات مواجه نخواهید بود و مدارک بدون هیچ عیب و نقصی از طرف شما ایفاد می گردد. در مرحله بعدی پس از رفع نقص مجددا منتظر تاییدیه کارشناسی می مانید سپس باید روند پرونده پیگیری شده نسبت به درج آگهی اول و دوم اقدام شود تا در مرحله نهایی گواهی ثبت برند صادر گردد.

جهت ثبت برند در قم از کجا شروع کنیم؟

ثبت علامت تجاری به اشکال متفاوتی انجام میشود :لوگو، لوگو تایپ، طرح ، آرم یا نام تجاری . شرکت فرتاک تجارت با دارا بودن کارگروه تخصصی ثبت شرکت و ثبت برند و حضور مشاوران حقوقی و ثبتی متخصص و مجرب یکی از بهترین راهنمایان شما در زمینه انتخاب و طراحی انواع علائم تجاری متقاضیان محترم می باشند. پیشنهاد ما برای بهبود شرایط انتخاب و تکیه به وکیلی است که می تواند با تجربه ی خود کارها را بهتر و سریع تر به انجام برساند همین حالا با مشاورین مجرب ما درتماس باشید.

ثبت برند در قم

مدارک ثبت برند در قم

مجوزی دال بر فعالیت در طبقه شغلی مربوط به برند مورد تقاضا ، مدارک شناسایی متقاضی و نمونه ای از نام برند یا علامت طراحی شده حال اگر بخواهیم برندی را به نام شرکت به ثبت برسانیم مدارک شناسایی مدیر عامل شرکت در کنار مجوز و نمونه برند را لازم داریم . لازم به ذکر است که برند نیز مثل سایر امور هم به شکل حقیقی( به نام شخص ) و هم به شکل حقوقی ( به نام شرکت ) قابل ثبت است.

جهت انجام امور ثبت برند و ثبت شرکت با ما در تماس باشید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنیم